Zahrádkářská osada Malina

49°12'04.1"N 16°35'19.7"E

Kraví hora
Brno
60200

osadamalina@gmail.com

Novinky

začátek v 18:00
 
Divoženy - O nás
Jsme spolek žen nehereček z Brna a okolí. Pod vedením divadelnice Květy Oakland jsme se vydaly na dobrodružnou výpravu objevování sebe sama, svých možností a týmové spolupráce.
Při tvorbě vycházíme ze svých osobních příběhů a prožitků, které přetkáváme na podivuhodnou podívanou, která zaujme všechny vaše smysly a dotkne se toho nejčistšího ve vás.
 

Skrze své osobní příběhy, které jsme ukryly do divadelního představení „Divoká přirozenost“, se s vámi podělíme o sílu divoké přirozenosti, kterou jsme možná zažívali v dětství a pak ji nechali někde daleko za sebou.

Zažijete něco, co jste ještě nezažili – vaše vnitřní divokost se spojí s tou naší na jevišti a vám se odhalí hluboké poselství vaší vlastní duše.

Po představení se všichni přesuneme do kruhu sdílení, kde se budeme moci podělit o své pocity, vjemy a myšlenky, abychom se vydali domů osvěžení a naplnění.

O inscenaci „Divoká přirozenost“

Hrají: Hana Uřídilová, Zdena Musilová, Alena Procházková, Jarmila Žaliová, Soňa Štefanová, Eva Vítková, Atta Nanista, Petra Adámková a Eliška Žaliová

Koncept a režie: Květa Oakland

www.facebook.com/events/116631699035476

Akce začíná v 18:00.
Čtvrté ze série setkání s panem Milanem Siklenkou.
 
Tentokrát se dozvíme o metodě uzdravení dle prof. Dr. Norbekova:
postuláty, zákazy, příkazy, šetrnost působení na orgán

 

přednáška s promítáním
začátek v 18:00
 
Argentinou křížem krážem
 
V této zemi se setkáme snad se všemi typy krajiny. Pojedeme přes pouště, tropické pralesy, nekonečné rozlehlé planiny, vysoké hory, sopky, oblast jezer i ledovce. Cestou se podíváme i na kolonie tučňáků a rypoušů sloních. Nezapomeneme ani na ukázky žhavého argentinského tanga v Buenos Aires.

www.facebook.com/events/264065947444437

<< 3 | 4 | 5 | 6 | 7 >>